تعمیرگاه تخصصی تویوتا در مجموعه آنلاین گیربکس

تعمیرگاه تویوتا یکی از واحد های تخصصی مجموعه آنلاین گیربکس است که به صورت تخصصی به تعمیر خودرو های تویوتا میپردازد.

این مجموعه تعمیرات شامل تعمیر موتور تویوتا، تعمیر گیربکس تویوتا، تعمیر جلوبندی تویوتا، تعمیر سیستم برق و الکترونیک تویوتا و … میباشد.

تعمیرات خودرو های تویوتا نیازمند تخصص بسیاری هستند؛ از اینرو لازم است توسط تعمیرکاران متخصص تعمیرات این خودرو ها صورت بگیرید.

مجموعه آنلاین گیربکس با در اختیار داشتن تعمیرکاران خبره تویوتا به صورت کاملا تخصصی تمامی مشکلات خودروی شما را حل خواهند کرد.

در صورتی که خودروی تویوتا شما دچار نقص فنی شده است، کافیست با کارشناس تعمیرات مجموعه تماس بگیرید تا پس از هماهنگی های لازم برای بازدید حضوری به تعمیرگاه مراجعه نمایید.

تویوتا

بهترین تعمیرگاه تویوتا در تهران

تعمیرگاه آنلاین گیربکس، با سالها تجربه در صنعت تعمیرات تخصصی تویوتا، از نحوه سرویس دهی بهینه تویوتا آگاه است تا خودرو شما مانند نو کار کند. هدف نهایی این تعمیرگاه تویوتا ارائه خدمات عالی برای مشتری است.

تویوتا توسط TÜV آلمان به عنوان یکی از قابل اعتمادترین برندها برای چندین سال در نظر گرفته شده است. محبوبیت تویوتا بر اساس رکورد عالی در قابلیت اطمینان و کیفیت است. نگهداری از تویوتا در یک برنامه منظم تست و عیب یابی، تضمین می کند که در طول مسافت طولانی برای شما و خانواده شما ایمن و قابل اعتماد باقی بماند.

در برترین تعمیرگاه تویوتا در تهران، با تکنسین های بسیار ماهر و باتجربه که تحت آموزش های مستمر قرار می گیرند، ما تضمین میکنیم که تویوتا شما به درستی و سریع سرویس شود. برخی از خدمات تعمیرات تخصصی تویوتا که ممکن است خودرو شما به آن نیاز داشته باشد:

 • تعمیر موتور
 •  تنظیم موتور
 • سرویس و تعمیر گیربکس
 • تعویض روغن

و…

این تعمیرگاه تویوتا بهترین تعمیرگاه تویوتا در غرب تهران است تا پیشرفته ترین خدمات را به خودروی شما ارائه دهد. همین امروز با ما تماس بگیرید.

تعمیر گیربکس تویوتا

در تعمیرات تخصصی تویوتا ، گیربکس ممکن است یکی از پیچیده ترین و مهم ترین اجزای ماشین باشد. به همین دلیل مهم است که برای تعمیر و نگهداری آن به تعمیرگاه آنلاین گیربکس اعتماد کنید. مکانیک های ماهر ما آموزش و تخصص لازم برای تشخیص و رفع هر گونه مشکل را دارند.

مراحل تعمیر گیربکس در تعمیرگاه تویوتا

 • رساندن ماشین به خدمات با کیفیت با تعداد کافی متخصص و تجهیزات خوب برای تعمیر
 • تست وعیب یابی گیربکس و تشخیص کامل دقیق برای شناسایی مشکلات
 • هنگام شناسایی مشکل، هزینه تعمیرات و بازیابی گیربکس برآورد خواهدشد
 • تصمیم گیری بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط کارشناسان

تعمیرات تخصصی تویوتا و تعمیر گیربکس تویوتا را به متخصصانی که کاملا به آنها اعتماد دارید سفارش دهید. قطعات ارائه شده در تعمیرگاه آنلاین گیربکس، عمر طولانی دارند و تضمین می شوند.

مشکل در تعویض دنده: گیربکس چه اتوماتیک و چه دستی باشد، تویوتا به مایع گیربکس تمیزی نیاز دارد که به آرامی در جعبه دنده تویوتا جریان داشته باشد. جعبه دنده ای که حاوی مقدار زیادی خاک یا ذرات معلق است باعث واکنش کند در گیربکس می شود در نتیجه هنگام رانندگی تویوتا تعویض دنده خیلی زود یا خیلی دیر انجام می شود.

تنظیم و تعمیر موتور تویوتا

خودرویی که تنظیم نشده یا در تست آلایندگی ناموفق بوده است، می تواند مسافت پیموده شده بنزین را تا حدود 4 درصد افزایش دهد. بنابراین برای پیشگیری از تعمیر موتور تویوتا، موتور خودرو باید به طور منظم تنظیم شود. همچنین شمع ناقص می تواند بازده سوخت خودرو را تا 30 درصد کاهش دهد.

تعمیرگاه آنلاین گیربکس ، تنها تعمیرگاه تخصصی تویوتا ، خدمات پیشرفته با استفاده از آخرین فناوری، اطلاعات ایمنی و قطعات با کیفیت و قابل اعتماد را ارائه می دهد.

موتورها به دلایل مختلفی تعمیر و بازسازی می شوند. در ادامه، نگاهی خواهیم داشت به تعمیرموتور، بازسازی موتورها و هر آنچه برای بازسازی موتور نیاز است.

دو دلیل اصلی برای نیاز به بازسازی و تعمیر موتور تویوتا وجود دارد: فرسودگی یاتاقان های موتور و ضعیف بودن رینگ های پیستون. قسمت‌های متحرک موتور (مانند میل لنگ، میله‌ها و پیستون‌ها) بر روی یاتاقان‌ها نصب می‌شوند که به آنها اجازه می‌دهد آزادانه حرکت کنند. این بلبرینگ ها با روغن موتور روغن کاری می شوند.

بلبرینگ ها به گونه ای ساخته شده اند که هزاران کیلومتر دوام می آورند، اما با گذشت زمان دچار سایش می شوند. هنگامی که وسیله نقلیه ضعیف نگهداری می شود و در سطح روغن پایین کار می کند یا برنامه تعویض روغن به درستی رعایت نمی شود، سریعتر فرسوده میشود.

در تعمیر موتور تویوتا باید توجه داشت که یاتاقان های فرسوده باعث ضربه های شدید در موتور خودرو می شوند و در نهایت می توانند منجر به خرابی فاجعه بار موتور شوند. وقتی که رینگ های پیستون فرسوده می شوند، سیلندرها هم به درستی کار نمی کنند و در نتیجه موتور ازکار می افتد.

زمانی که روغن میل لنگ از حلقه های فرسوده خارج شده و همراه با مخلوط سوخت در سیلندرها می سوزد، دمیدن دود اتفاق می افتد. این اغلب دلیلی است که در موتورهای قدیمی مقدار زیادی دود در اگزوز وجود دارد.

چند نشانه اغلب دیده می شود که نشان می دهد ممکن است تعویض یا تعمیر موتور تویوتا ضروری باشد. شایع ترین علائم عبارت است از: مصرف بیش از حد روغن و دود سفید در اگزوز به خصوص در هنگام سرد بودن موتور است. اینها معمولا نشانه فرسودگی رینگ های پیستون است.

شما میتوانید برای سرویس و تعمیر خودرو تویوتا نو و دست دوم، تعمیر موتور تویوتا و تعمیر گیربکس تویوتا با شماره های سایت تماس بگیرید.

تعمیر و رفع لرزش و صدای موتور تویوتا

در تعمیر موتور تویوتا چندین دلیل متداول برای لرزش موتور در تویوتا وجود دارد که منجر به لرزش و صدا می شود که می تواند بسیار خطرناک باشد در اینجا فهرستی از رایج‌ترین دلایل لرزش موتور تویوتا آورده شده است :

شمع فرسوده ، شلنگ فرسوده یا شلنگ جدا شده، پایه موتور شکسته، سیستم مصرف سوخت معیوب یا ضعیف، تسمه تایم معیوب

تنظیم سیستم مصرف سوخت معیوب یا ضعیف : یکی دیگر از مشکلات رایج که باعث لرزش موتور می شود، تنظیم ضعیف سیستم مکش سوخت است. گاهی اوقات، مشکلاتی که باعث لرزش موتور می‌شوند می‌توانند به سادگی با تمیز کردن یک قطعه در کاربراتور یا سیستم مکش سوخت درست شود.

تسمه تایم معیوب : مشکلات تسمه تایم یا سایر لوازم جانبی تسمه‌گردان یکی دیگر از دلایل رایج لرزش موتور در وسایل نقلیه است. تسمه‌های تایم و سایر تسمه‌هایی که شل یا آسیب دیده‌اند باعث می‌شوند قطعات کنترل‌شده با تسمه مانند فن‌ها و سایر قطعات به‌طور مداوم نچرخند یا سرعت آنها تغییر کند، در نتیجه صداها و لرزش‌های عجیبی از موتور تویوتا ایجاد می‌شود.

برای جلوگیری از این نوع مشکلات باید به طور مکرر همه تسمه‌های تویوتا را در تعمیرگاه تویوتا بررسی کنید تا مطمئن شوید که ترک‌ ندارند و همچنین از سفت بودن و کارکرد تسمه‌ها مطمئن شوید.

تمام شدن روغن موتور تویوتا

کمبود روغن در خودرو، یا حتی روغن کثیف ، منجر به فرسودگی شدید موتور میشود. اگر روغن موتور تمام شود، قطعات داخل موتور ساییده میشوند و سپس خودرو متوقف می شود. درنهایت کمبود روغن موتور باعث میشود موتور خودرو آسیب دیده و احتمالا خراب می شود. وسایل نقلیه جدیدتر معمولاً ابزارهای تشخیصی بیشتری مانند واحد سنسور فشار روغن موتور و تجهیزات داشبورد دارند که می تواند به شناسایی شرایط کم روغن کمک کند.

روغن کثیف نیز می تواند تاثیر منفی روی موتور تویوتا داشته باشد، با گذشت زمان، ذرات معلق می توانند در روغن تجمع کنند. علاوه بر آنچه گفته شد مسافت پیموده شده برای تعویض روغن نیز اهمیت دارد.

خودروهای قدیمی‌تر از 10 سال می‌توانند یکی از این دو مشکل را ایجاد کنند: روغن از قسمتی از بلوک موتور نشت می‌کند، یا می‌تواند در حین احتراق بسوزد. رانندگان وسایل نقلیه ای که نشتی یا روغن سوزی دارند باید در مورد بررسی و تعویض روغن حتی در مسافت های کوتاه محتاط باشند.

در تعمیرگاه تویوتا بررسی روغن آسان اما مهم است. به خصوص قبل و بعد از سفرهای طولانی، از روغن موتور خودرو مطمئن شوید. با این حال، همیشه برای خدمات و فواصل زمانی خاص به دفترچه راهنمای فروشنده مراجعه کنید یا به تکنسین های تعمیرات آنلاین گیربکس تماس بگیرید.

علاوه بر این، برای مسافت های طولانی، تست و عیب یابی سطح مایع گیربکس، مایع خنک کننده، مایع فرمان برقی، مایع شیشه شوی و برف پاک کن ها، لاستیک ها و تمام چراغ های بیرونی نیز باید انجام شود. فیلتر روغن و روغن باید طبق برنامه تعمیر و نگهداری توصیه شده توسط سازنده تعویض شوند.

تعویض روغن و فیلترهای هوا بخش های بسیار مهم در نگهداری موتور هستند و می بایست ارزیابی کامل از تمام اجزای موتور، گیربکس، خنک کننده، ترمز و سیستم تعلیق نیز به طور منظم انجام شود.

برای تعمیرات تخصصی تویوتا، دفترچه راهنمای خودرو تویوتا، یک برنامه تعمیر و نگهداری بر اساس مسافت پیموده شده موتور برای اکثر خودروها ارائه می دهد. اگر موتور یا گیربکس خودرو تویوتا آسیب دیده، بدون هیچ نگرانی آن را به تعمیرگاه آنلاین گیربکس بسپارید. علاوه بر تعمیر ، ارزیابی خسارت نیز توسط تعمیرگاه آنلاین گیربکس ارائه می شود.

هزینه تعمیر تویوتا

در تعمیرگاه تویوتا، تمرکز بر نگرانی‌های مشتریان، آموزش مشتری و ارتقای ایمنی خودرو است. کارکنان ما متشکل از مکانیک‌ها و تکنسین‌های آموزش‌دیده هستند که آماده هستند نه تنها منبع مشکل را پیدا کنند، بلکه تعمیرات با کیفیت بالا را نیز ارائه دهند.

در تعمیرگاه آنلاین گیربکس هر چیزی را که در کتابچه راهنمای تویوتا آمده است انجام میدهند. کار بر اساس نیاز وسیله نقلیه انجام داده میشود، نه فقط مسافت پیموده شده.

مزایای تعمیرگاه آنلاین گیربکس :

 • خدمات حرفه ای تویوتا
 • ارزیابی خسارت
 • تعمیر با قطعات اصلی تویوتا
 • عیب یابی و تعمیرات هوشمند تویوتا
 • تحویل سریع با قیمت مقرون به صرفه

در تعمیرگاه آنلاین گیربکس، برترین تعمیرگاه تخصصی تویوتا ، می توانید این اطمینان را داشته باشید که خودرو شما به طور دقیق و با قطعات اصلی تعمیر می شود. قیمت های تعمیرگاه تویوتا آنلاین گیربکس شفاف و مقرون به صرفه است. میتوانید برای اطلاع دقیق از قیمت ها تماس بگیرید.