تعمیرگاه تخصصی کیا در تهران

تعمیرگاه کیا از جمله دپارتمان های تخصصی تعمیرگاه آنلاین گیربکس است که به صورت تخصصی به تعمیر خودرو های کیا میپردازد.

این خدمات شامل تعمیر موتور خودرو های کیا، تعمیر گیربکس اتوماتیک خودرو های کیاموتورز، رفع مشکلات برقی و الکترونیکی کیاموتورز، تعمیر سیستم جلوبندی و سیستم تعلیق خودروهای کیا، انجام سرویس های دوره ای و سایر خدمات تخصصی برای تمامی خودرو های موجود شرکت کیاموتورز در این مجموعه انجام میشود.

در صورتی که خودروی شما دچار هرگونه نقص و ایرادی شده است، کافیست با ما تماس بگیرید تا پس از هماهنگی به صورت حضوری برای بازدید فنی خودرو به تعمیرگاه مراجعه نمایید.

کیا

تعمیرگاه تخصصی کیا جایی که شما نیاز دارید

تعمیرگاه تخصصی کیا برای آن دسته از دوستانی که از ماشین های کیاموتورز استفاده می کنند، باید به تمام معنا تخصصی کار کند. بسیاری از تعمیرگاهها را در سطح شهر می توانید ببینید که همین عبارت را در سر در فروشگاه و تعمیرگاه خود دارند، اما فقط کافیست یک بار تعمیر خودروی شما به دست شان بیفتد! خواهید دید که نه تنها مشکلی از شما حل نخواهد شد، بلکه شاید مشکلات دیگری هم به خودروی شما اضافه گردد! حتما برای تعمیرات خودروی خود باید به تعمیرگاه‌های کاملا حرفه ای با رزومه کاری مشخص مراجعه کنید.

انواع  مدل های خودرو کیا در ایران

کمپانی کیا موتورز یکی از معتبرترین کمپانی های جهان در ساخت و تولید خودروهای با تکنولوژی بالا، است. این کمپانی کره ای توانسته به دلیل کیفیت بسیار مطلوب محصولات خود و البته استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و برنامه ها، در کشور ما هم خواهان زیادی داشته باشد. خودروهایی که می توانند تا سال ها با کمترین میزان استهلاک و خرابی به مالکین خود، سواری دهند.

انواع محصولات کیا که در ایران هم فروش خوبی دارند عبارتند از:

کیا اپتیما، کیا اسپورتیج، کیا سورنتو، کیا کادنزا، سراتو، پیکانتو، کیا موهاوی

تعمیرگاه تخصصی کیا، برای آن خودروهایی که به هر دلیل دچار مشکل شده اند، برنامه ویژه ای دارد. به طوری که در سریعترین زمان ممکن، مشکل را بررسی و رفع نماید. از طرفی با بهترین تجهیزات یدکی اصل، خواسته های مالکین انواع مدل های کیا را می تواند برآورده کند.

چرا خودروی کیا؟

تنوع زیاد، کیفیت و جذابیت بالای انوع مدل ها، زیبایی منحصر به فرد در طراحی مدل ها، تکنولوژی به کار رفته موفق و کاربردی، مصرف بهینه سوخت، فرمان پذیری خوب و راحت، و دیگر عواملی از این دست می‌توانند دلیلی برای اقبال مردم به خرید کیا باشد.

تعمیرگاه کیا در تهران

تعمیرگاه تخصصی کیا در کلانشهری مانند تهران خوشبختانه فراوان است. ما قصد داریم در این مقاله شما را با یکی از این تعمیرگاههای تخصصی بیشتر آشنا کنیم. حتما زمانی که کلمه تعمیرگاه کیا را شنیدید، بلافاصله به یاد تعمیرگاههای معمول در سطح شهر، می افتید! اما باید خدمت شما بگوییم که تعمیرگاه تخصصی کیا، خدمات خود را در انواع و اقسام مشکلات بخش های مختلف خودرو به صورت آنلاین عرضه می کند.

تعمیرگاه تخصصی کیا به نام آنلاین گیربکس در فضای مجازی توانسته است به شکل آنلاین انواع خدمات را برای عموم مردم ارائه دهد. از طرفی با کمک مطالب سودمندی که در بلاگ این تعمیرگاه برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است، می توانید اطلاعات بهتری راجع به خودروی خود بدست آورید.

تعمیرگاه کیا موتورز چگونه خدمات آنلاین را عرضه می دارد؟

شرکت آنلاین گیربکس به عنوان یک تعمیرگاه تخصصی کیا، به صورت کاملا تخصصی به تعمیر گیربکس اتوماتیک می پردازد. این شرکت با کمک مهندسین و تکنسین های زبده ای که در اختیار دارد، می تواند مشکلات گیربکس مدل های کیا را به راحتی و سریعترین زمان ممکن حل نماید.

تعمیرگاه کیا موتورز آنلاین گیربکس، تعمیرات گیربکس را به طور کامل و تخصصی به انجام می رساند. تعمیرات گیربکس اتوماتیک نیاز به مهارت ویژه ای دارد که این مجموعه می تواند تمام و کمال در اختیار مالکین خودروی کیا بگذارد.

تعمیرگاه کیا در تهران و خدمات مربوط به تعمیرات گیربکس

یکی از انواع خدمات تعمیرگاه تخصصی کیا (آنلاین گیربکس) ارزیابی و برطرف کردن مشکل گیربکس ماشین‌های این کمپانی است. ماشین هایی که با جعبه دنده اتومات کار می کنند، دو تفاوت با ماشین های دنده دستی دارند:

  • این خودروها کلاچ ندارند.
  • در جعبه دنده های اتومات چیزی به نام دنده دستی وجود ندارد. وقتی ماشین در حالت درایو قرار بگیرد، بقیه مراحل به شکل خودکار انجام می شود.

معمولا در تعمیرگاه کیا که به تعمیرات گیربکس می پردازند، این تعمیرات برای گیربکس های اتومات صورت می گیرد. گیربکس یعنی جعبه دنده پیشرانه و یکی از مهمترین اجزای سیستم و انتقال قدرت. گیربکس ها برای انتقال نیرو و قدرت از موتور به چرخ های ماشین بعد از کلاچ مورد استفاده قرار می گیرند.

به عبارت دیگر گیربکس می تواند نیرو را با کمک دنده و کلاچ از موتور به چرخ ها منتقل نماید. راننده می‌تواند با تعویض دنده با کمک کلاچ، دور موتور را تنظیم کند و موتور با تغییر دور، سرعت بهتری به ماشین داده و خودرو به حرکت خود ادامه دهد.

گیربکس در این میان با نقل و انتقال درست نیرو از موتور به چرخ ها می تواند سرعت را برای خودرو، افزایش یا کاهش دهد.

تعمیرگاه کیا

انواع گیربکس در تعمیرگاه تخصصی کیا

انواع خودروها با انواع جعبه دنده گیربکس وارد بازار شده اند. مانند: جعبه دنده دستی، گیربکس نیمه اتومات، گیربکس اتومات، گیربکس ترکیبی، گیربکس دو کلاچه، گیربکس  CVT

انواع گیربکسی که در تعمیرگاه کیا موتورز در تهران مورد تعمیر و بازبینی و رفع اشکال قرار می گیرد، گیربکس تمام اتومات است. نحوه کار گیربکس اتومات به این شکل است که از موتور نیروی لازم را دریافت کرده و به شکل افزایش سرعت و افزایش قدرت به چرخها و دیفرانسیل منتقل می نماید.

محصولات جدید کیا موتورز، دارای گیربکس اتومات هستند. به این ترتیب با ماشین های کمپانی کیا، دیگر شما نیاز ندارید که مدام کلاچ بگیرید و دنده عوض کنید! دنده اتومات معمولا نگهداری راحت تر و البته استهلاک کمتری هم دارند

توصیه های تعمیرگاه کیا در رابطه با گیربکس

مهندسین تعمیرگاه کیا موتورز، توصیه می کنند که اگر شما رانندگی درست و اصولی داشته باشید، به شکل دوره ای به بازدید از گیربکس ماشین خود بپردازید، تعویض روغن و فیلتر را در بازه های زمانی معینی انجام دهید، عمر قطعات گیربکس خود را بیشتر از حد معمول خواهید کرد. در غیر اینصورت مجبورید به زودی زود، تعویض و خرید گیربکس جدید را در برنامه خود بگنجانید.

در نظر داشته باشید اگر قرار است گیربکس جدیدی بخرید، آن را از فروشگاههای معتبر تهیه کنید. از مکانهایی که متخصصین ماهری در آنجا مشغول به کار باشند. بدین ترتیب هم مشاوره های مطلوبی را دریافت خواهید کرد و هم قطعات گیربکس اصل را خریداری می کنید.

از تعمیرگاه تخصصی کیا حتما در مورد گیربکس خریداری شده و یا قطعات آنها، ضمانت بخواهید. در فروشگاه آنلاین گیربکس شما می توانید قطعات مورد نیاز خود را با اطمینان کامل تهیه نمایید. شما اگر علاقه‌مند به خرید قطعات استوک هستید، می توانید این نوع قطعات کارکرده را در فروشگاه آنلاین گیربکس هم پیدا کنید.

خرید گیربکس نو از تعمیرگاه تخصصی کیا، می تواند خیال شما را بابت هزینه نکردن های مکرر راحت کند. خرید از فروشگاههای غیرمعتبر، نه تنها هزینه های شما را بر باد می دهد بلکه به دلیل خرید قطعه یا قطعات نامرغوب، عمر گیربکس شما را هم کوتاه می کند.

تعمیرات تخصصی خودرو های کیا موتورز

آنچه که باید در رابطه با تعمیرگاه مدل های کیا بدانید

شما علاوه بر تعمیر، می توانید در تعمیرگاه کیا موتورز،( آنلاین گیربکس ) قطعه خریداری کنید. خریداری قطعه می تواند به شکل غیرحضوری و آنلاین اتفاق بیفتد. بعد از بازدید و انتخاب گیربکس یا قطعه مورد نظرتان، می توانید آن را سفارش داده و درب منزل بعد از 2 تا 3 روز دریافت نمایید. اگر قطعه و یا گیربکس مورد نظرتان خراب و معیوب باشد می توانید آن را به شرکت برگشت بزنید. تمام هزینه های پست و برگشت بر عهده شرکت خواهد بود.

اگر می خواهید از فروشگاه آنلاین گیربکس تهیه نمایید، این نکته را در نظر باشید که قیمت ها را قبل از خرید، استعلام نمایید. چون به دلیل نوسانات بازار، ممکن است قیمت ها همانند چند هفته و یا چند روز قبل نباشد. همچنین اگر شما در رابطه با گیربکس و خرید قطعات آن سررشته ای ندارید، قبل از خرید می توانید از کارشناسان این مجموعه کمک بگیرید.

تعمیرگاه تخصصی کیا، می تواند با کمک مهندسینی که دارد، گیربکس خودروی کیای شما را تعمیر نماید.

توصیه های آنلاین گیربکس، تعمیرگاه کیا در تهران،در مورد مراقبت از گیربکس

رانندگانی که از اتومبیل هایی با دنده اتومات یا همان گیربکس تمام اتومات استفاده می کنند، نکاتی را در هنگام رانندگی و استفاده از خودرو باید رعایت کنند تا عمر گیربکس آنها کوتاه نشود:

  • توصیه تعمیرگاه کیا، به رانندگان مالک این خودرو، این است که در زمانهای توقف کوتاه مانند توقف پشت چراغ قرمز، از حالت خلاص استفاده نکنند. این کار موجب استهلاک کمتر گیربکس می شود.
  • قبل از اینکه دنده خود را در حالت D قرار دهید نباید در جا گاز بدهید.
  • برخلاف تصور، خلاص کردن دنده در مواقع سرازیری نه تنها خوب نیست که حتی باعث آسیب رسیدن به گیربکس هم می شود.
  • برای تغییر دنده، باید اول ترمز بگیرید سپس دنده را تغییر دهید. فرقی هم ندارد بخواهید ماشین را متوقف کنید و یا تغییر حالت دنده را بخواهید. اگر درجا و در حین حرکت دنده را تعویض کنید، شدیدا به گیربکس آسیب وارد می آید.
  • برای پارک کردن کامل، اول باید توقف کنید سپس دنده را در حالت پارک یا P بگذارید.

امداد خودرو کیا