تعمیرات گیربکس ام وی ام و چری

مجموعه آنلاین گیربکس یکی از مراکز تخصصی و مجهز تعمیر اتوماتیک گیربکس ام وی ام و چری در کشور بوده که با در اختیار داشتن مهندسانی خبره و حرفه ای به تعمیر گیربکس های اتوماتیک انواع خودرو های خارجی و ایرانی میپردازند.

خودرو های ام وی ام در اصل خودرو های مونتاژ شده شرکت چری اتومبیل توسط شرکت مدیران خودرو در ایران میباشد.

معروف ترین مدل های خودرو های چری در ایران با نام های ام وی ام 110، ام وی ام 110S، ام وی ام 530، ام وی ام 550، ام وی ام X22، ام وی ام X33 و ام وی ام X55 شناخته میشوند.

همچنین برخی از خودرو های چری در ایران با همان اسم هایی که در بازار جهانی شناخته میشوند عرضه میشود.

خودرو هایی همانند چری تیگو 7، چری تیگو 5، چری آریزو 5 و چری آریزو 6 از جمله خودرو های با کیفیتی هستند که توسط شرکت مدیران خودرو در ایران مونتاژ میشوند.

گیربکس ام وی ام در مجموعه آنلاین گیربکس به صورت تخصصی تعمیر شده و همانند خودروی صفر کمپانی به شما تحویل داده میشود. پس بابت موضوع تعمیر و کیفیت کار از ما مطمئن باشید.

در صورتی که گیربکس ام وی ام شما به تعمیرات نیاز پیدا کرد با ما تماس حاصل فرمایید.

تاریخچه شرکت چری اتومبیل

چری شرکت خودروسازی چینی است، که به عنوان یکی از کارخانه‌های اصلی تولید خودرو و موتور خودرو، در جمهوری خلق چین به‌شمار می‌آید.

محصولات اصلی چری عبارتند از اتومبیل های سواری، مینی ون و SUV ها،  خودروهای سواری با برند چری و وسایل نقلیه تجاری با نام تجاری Karry به فروش می رسند، چری از سال 2003 همواره برترین صادر کننده خودرو چین بوده است.

چری همچنین با تاسیس یک شرکت جوینت ونچر با هولدینگ کنون، خودروهای لوکسی با برند کوروش (Qoros) نیز به تولید می‌رساند.

شرکت جوینت ونچر چری، جگوار لندرور نیز از سال 2012 تشکیل شده که به تولید خودروهای لندرور و جگوار برای بازار چین می‌پردازد.

چری در چند نقطه از چین دارای تاسیسات مونتاژ خودرو است و در خارج از چین نیز، در 15 کشور دنیا دارای کارخانه هایی برای مونتاژ محصولات خود است، در ایران مونتاژ محصولات چری توسط شرکت مدیران خودرو انجام می شود و برخی دیگر از محصولات چری هم، با برند ام وی ام توسط مدیران خودرو تولید می شوند.

تاریخچه شرکت ام وی ام

شرکت ام وی ام یا مدیران خودرو یک شرکت مونتاژ خودروی ایرانی است، که از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید در شهر بم آغاز کرده است.

هم اکنون مالکیت این شرکت به صورت مشترک در اختیار چری چین و کرمان موتور است.

مدیران خودرو مسئولیت فروش و خدمات پس از فروش برخی از محصولات چری چین را با دو برند MVM و CHERY در بازار ایران بر عهده دارد.

تاکنون خودروهای 110- 315 -X33 – X22 با برند MVM و خودروهایی نظیر تیگو 5 و آریزو 5 نیز با برند چری در ایران عرضه شده‌اند.

تعمیر گیربکس های ام وی ام و چری

همانطور که میدانید گیربکس های اتوماتیک نیازمند مراقبت و حساسیت بیشتری نسبت گیربکس های دنده ای معمولی دارند.

از این رو باید بسیار با مراقبت و حساسیت بیشتر با آنها رفتار کرد.

گیربکس اتوماتیک ام وی ام  (خودرو های ام وی ام) از این قاعده مستثنی نبوده و صاحبان خودرو های ام وی ام و چری باید در دوره های مشخصی گیربکس اتومبیل خودرو به تعمیرکار نشان بدهند تا از سلامت آن آگاه شوند.

در صورت عدم رسیدگی یا عدم توجه به علائم فنی گیربکس، هزینه های بسیار زیادی بابت تعمیرات باید بپردازید.

حتما  از یک تعمیرکار حرفه و با سابقه کمک بگیرید تا از به وجود آمدن هزینه های گزاف جلوگیری کنید.

آنلاین گیربکس با در اختیار داشتن تیمی از متخصصان فنی و مهندسان مکانیک میتوانند مشکل گیربکس اتوماتیک ام وی ام شما را پیدا کرده و در سریع ترین زمان مانند خودروی تازه تحویل گرفته از کمپانی به شما خودرویی نو با گیربکسی تازه نفس در اختیار شما قرار دهند.

با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان و قبل از دیر شدن به داد گیربکس شما برسیم.

هزینه تعمیرات گیربکس ام وی ام در تعمیرگاه آنلاین گیربکس

یکی از سوالات بسیار پر تکراری که صاحبان خودروی ام وی ام از ما میپرسند، هزینه و قیمت تمام شده تعمیر گیربکس خودروشان است.

حقیقت این است که گیربکس خودروی شما تا توسط متخصصان مجموعه بازدید نشود و تا متوجه نشویم مشکل اصلی از کجاست، نمیتوانیم پشت تلفن به شما قیمت بدهیم.

از آنجا که مشکل هر خودرو با خودرویی دیگر متفاوت است و مسايل فنی خودرو ها با یکدیگر تفاوت دارند، قیمت دادن حقیقتا واقعا مشکل و معمولا باعث گمراهی مشتریان میشود.

برای تعیین قیمت حتما باید به صورت حضوری گیربکس شما در محل بازدید شده و تست های لازم توسط مهندسان ما انجام شود تا بتوانیم به شما قیمت دقیق دهیم.

برای مثال ممکن است گیربکس اتوماتیک ام وی ام شما با تعویض یک قطعه کوچک درست شود و هزینه چندانی برای شما نداشته باشد.

اما اگر مشکل گیربکس بزرگ تر باشد هم به کار بیشتری نیاز است و هم باید هزینه بیشتری برای تعمیر آن پرداخت کنید.

پس همانطور که گفتیم نمیتوان گفت که بطور دقیق هزینه تعمیرات گیربکس ام وی ام یا چری شما چه قدر میشود؛ تا زمانی که توسط متخصص بررسی شود.