تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک گریت وال

تعمیر گیربکس اتوماتیک خودرو های گریت وال از مجمموعه خدمات تخصصی آنلاین گیربکس بوده توسط متخصصان کارآزموده مجموعه صورت میگیرد. جهت هماهنگی برای بازدید گیربکس یا انجام تعمیرات با ما تماس بگیرید.

گریت وال موتورز یکی از شرکت های بزرگ خودرو سازی چینی است که فعالیت خود را از سال ۱۹۸۴ آغاز کرد.

شرکت گریت وال به عنوان یکی از تولید کنندگان بزرگ خودرو های پیکاپ و شاسی بلندر در چین شناخته میشود.

این شرکت خودرو های خود را با دو برند گریت وال و هاوال به بازار عرضه میکند.

برند هاوال به صورت تخصصی خودرو های شاسی بلند و کراس اوور شهری تولید میکند که در این کار هم بسیار موفق نیز هستند.

از خودرو های گریت وال موتور در ایران میتوان به گریت وال وینگل 3، گریت وال وینگل 5، گریت وال ولیکس C30، گریت وال هاوال M4 و گریت وال هاوال H6 اشاره کرد.

گریت وال هاوال H6 با هاوال H6 که یک برند مستقل ولی زیر مجموعه گریت وال موتور است متفاوت است.

آنلاین گیربکس به عنوان تخصصی ترین مرکز تعمیرات گیربکس اتوماتیک خودرو های چینی از جمله خودرو های گریت وال جهت تعمیر گیربکس اتومات خودرو های گریت وال آماده خدمت رسانی میباشد.

تاریخچه شرکت گریت وال موتورز

از جمله برندهای چینی، که حضور بسیار کمرنگی در بازار ایران دارد، گریت‌وال می‌باشد.

با آنکه این خودروساز از پیشینه و عملکرد شایان توجهی در داخل چین و نیز ماوراء آن برخوردار بوده و سطح کیفی آن نیز از بسیاری از هم‌وطنانش برتر است، ولی در میهن مان در قیاس با دیگر همتایان چینی‌اش  برندی ناشناخته محسوب می‌گردد.

شاید علت اصلی وقوع این امر به عملکرد نه چندان قوی نمایندگان ایرانی این برند مرتبط باشد که ظاهراً به مونتاژ برخی از محصولات آن اشتغال دارند اما خروجی تولیدشان چنان اندک است که به‌زحمت در خیابان‌ها به چشم می‌آید!

نکته جالب هم اینجاست که محصولات این شرکت در ایران از معبر دو سازنده متفاوت تولید و عرضه می‌شود.

کمپانی گریت‌وال موتور که به‌اختصار GWM نامیده می‌شود، به بخش خصوصی این کشور تعلق دارد.

این مجموعه در سال ۱۹۸۴ میلادی و در شهر HEBI واقع در ایالت BAODING چین بنیان‌گذاری شد.

نام آن نیز بر گرفته از دیوار بزرگ این کشور است. در حال حاضر، این کمپانی بزرگ‌ترین سازنده خودروهای SUV و پیکاپ در چین می‌باشد.

در سال ۲۰۱۴ میلادی، این کمپانی موفق به فروش ۷۳۰,۰۰۰ دستگاه خودرو در بازار شد که از رشدی ۲۴.۴ درصدی نسبت به سال قبل از آن حکایت می‌کند.

از کل این آمار، ۵۱۹,۰۰۰ دستگاه آن مربوط به خودروهای SUV و ۱۱۸,۰۰۰ دستگاه از آن نیز متعلق به پیکاپ‌ها است و مابقی‌اش را نیز خودروهای سواری دربر می‌گیرد.

صادرات گریت وال موتورز

از سال ۱۹۹۸ میلادی، این کمپانی شروع به صدور محصولات خویش به خارج از مرزهای چین نمود و در سال ۲۰۰۶ میلادی هم موفق شد که خودروهای تولیدی خود را به قاره اروپا صادر نماید.

اولین جایی هم که پذیرای محصولات این برند شد، کشور ایتالیا بود، که به محموله ای ۵۰۰ عددی از خودروهای SUV آن خوش‌آمد گفت.

در ادامه این روند و در سال ۲۰۰۹ میلادی، فروش انواع مدل‌های گریت وال در کشور استرالیا آغاز گردید که کماکان هم این پروسه ادامه دارد.

علاوه بر این، گریت وال توانست به‌عنوان اولین خودروساز چینی، در خاک اروپا کارخانه مونتاژ تأسیس نماید و این کار را نیز از کشور بلغارستان آغاز کرد.

در کنار بلغارستان، این کمپانی در ممالکی دیگری هم به تولید خودرو اشتغال دارد که مهم‌ترین آنها روسیه، اندونزی، ایران، ویتنام و مصر و…. می‌باشند.

بنا به ادعای وب‌ سایت این شرکت، تاکنون محصولات این برند به بیش از ۱۰۰ کشور دنیا صادر شده است.

تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک گریت وال

تعمیرگاه آنلاین گیربکس، یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیرات گیربکس اتوماتیک در ایران میباشد.

مجموعه ما با در اختیار داشتن بروز ترین تجهیزات و پرسنلی متخصص در تعمیر انواع مدل های گیربکس اتوماتیک به خصوص گیربکس اتوماتیک خودرو های گریت وال، در خدمت هموطنان عزیز میباشد.

گیربکس های اتوماتیک شرکت گریت وال موتورز از گیربکس های متداولی است که تمامی مهندسان مجموعه ما به عیب یابی و تعمیر آنها تسلط داشته و در کوتاه ترین زمان مشکل را پیدا و حل میکنند.

شما میتوانید جهت تعیین وقت تعمیرات گیربکس اتوماتیک گریت وال با ما تماس حاصل فرمایید.

همچنین میتوانید جهت انجام سرویس های دوره ای گیربکس اتوماتیک گریت وال با ما هماهنگ شوید.

هزینه و قیمت تعمیرات گیربکس اتوماتیک گریت وال

هزینه و دستمزد تعمیرات گیربکس اتوماتیک خودرو های گریت وال یکی از سوالات بسیار پر تکرار بین صاحبان خودرو های گریت وال و همچنین بسیاری دیگر از صاحبان خودرو های اتوماتکی میباشد.

واقعیت این است که این سوال پاسخ مشخصی قبل از بازدید و بررسی های دقیق توسط متخصص مربوطه ندارد.

یعنی ما نمیتوانیم قبل از اینکه گیربکس را از نزدیک بررسی کنیم، هزینه بابت دستمزد تعمیر آن تعیین کنیم.

متخصصان ما به صورت تلفتی میتوانند حدس هایی جهت اینکه مشکل گیربکس اتوماتیک شما از کجاست، بزنند اما برای بررسی دقیق تر نیازمند بررسی حضوری میباشد.

شما میتوانید جهت پیدا کردن مشکل اصلی گیربکس اتوماتیک خودرویتان با ما تماس حاصل فرمایید.

متخصصان ما به صورت رایگان عیب یابی های اولیه را انجام داده و بعد از اعلام هزینه و با تایید شما فرآیند تعمیرات شروع میشود.