تعمیر گیربکس چانگان

آنلاین گیربکس یکی از مراکز تخصصی تعمیر گیربکس چانگان در تهران بوده و با داشتن تیمی متخصص و خبره و همچنین تجهیزات بروز تعمیرات گیربکس در خدمت هموطنان عزیز میباشد.

چانگان یکی از برند های چینی است که چند سالیت پای خود را به جاده های کشور باز کرده است.

خودرو های چانگان در دو مدل چانگان CS35 و چانگان ایدو در بازار وجود دارند که هر دوی این خودرو ها توسط سایپا مونتاژ و به بازار عرضه میشوند.

کیفیت سواری و ایمنی چانگان بسیار خوب بوده و خیلی از صاحبان این خودرو ها از کیفیت نرم سواری و کم خرج بوده آن تعریف کرده اند.

گیربکس اتوماتیک چانگان از کیفیت خوبی برخوردار بوده و هنگام تعویض دنده بسیار به موقع عمل میکند.

اما همانند بسیاری دیگر از خودرو های اتوماتیک نیاز به بازبینی و بازدید های دوره ای مشخص دارد.

در صورتی که این بازدید ها به موقع انجام نشوند، استهلاک گیربکس شما بالاتر رفته و میتواند در صورت خرابی هزینه های بسیاری را بر دوش شما بگذارد.

در صورت نیاز به بازدید و انجام سرویس دوره ای و همچنین در صورت نیاز تعمیرات گیربکس چانگان با ما تماس حاصل فرمایید.

تاریخچه شرکت چانگان

چانگان اتومبیل، یک شرکت دولتی چینی است که در زمینه تولید خودروهای سواری، مینی ون‌ها، ون های تجاری و کامیون‌های سبک فعالیت می‌کند.

دفتر مرکزی این شرکت در شهر چونگ کینگ واقع شده است.

خودروهای سواری این شرکت تحت عنوان چانگان طراحی، تولید و عرضه می‌شوند.

البته تولید خودروهای فورد و مزدا برای عرضه در چین نیز توسط خودروسازی چانگان صورت می‌گیرد.

این خودروساز در حوزه خودروهای شاسی‌بلند نیز فعالیت دارد و این کار را به صورت مشترک با شرکت و ایویز و با نام لندویند انجام می‌دهد.

چانگان با تولید سالانه حدود ۳ میلیون دستگاه خودرو، در کنار شرکت‌های سایک موتور، فاو گروپ و دانگ فنگ موتور یکی از چهار خودروساز بزرگ چین محسوب می‌شود.

سالانه حدود ۱.۴ میلیون دستگاه از محصولات این شرکت به فروش می‌روند که از این نظر دومین خودروساز محبوب چینی‌ها است.

تاریخ ۱۶۰ ساله چانگان

تاریخ شرکت چانگان به سال ۱۸۶۲ میلادی برمی‌گردد، زمانی که این شرکت برای تولید جنگ‌ افزار در شانگهای تاسیس شد و در زمان جنگ چین و ژاپن از شانگهای به چونگ کینگ منتقل شد.

ورود این شرکت جنگ‌ افزار سازی به حوزه خودرو در سال ۱۹۵۹ میلادی اتفاق افتاد. وقتی که در قراردادی با دولت چین متعهد شد تا اولین خودرو چینی، با نام چانگجیانگ تایپ ۴۶ را تولید کند و بعدها اقدام به ساخت یکی از خودروهای سوزوکی ژاپن تحت کرد.

در سال ۲۰۰۹، دو خودروساز کوچک محلی با نام‌های هافی و چانگه تحت مالکیت چانگان درآمدند. یک سال بعد سازمان جنگ‌ افزارسازی چین، مدیریت خودروسازی دولتی چانگان را در اختیار گرفت و از آن زمان، نام این شرکت جزو چهار خودروساز بزرگ چین نوشته شد.

لوگوی جدید این خودروساز در سال ۲۰۱۰ برای عرضه خودروهای سواری جدید معرفی شد. خودروهای سواری ۷۲ درصد از تولیدات این شرکت را تشکیل می‌دهند.

چانگان اعلام کرده که از سال ۲۰۲۵ میلادی (۱۴۰۴ خورشیدی) فقط خودروهای تمام برقی تولید می‌کند و از این سال ساخت خودروهای بنزینی، دیزلی و هیبریدی متوقف خواهد شد. این تصمیم به این دلیل گرفته شده که از سال ۲۰۳۰ میلادی (۱۴۰۹ خورشیدی) تولید هر گونه خودرو غیر برقی در کشور چین ممنوع خواهد بود.

تعمیرات تخصصی گیربکس چانگان

آنلاین گیربکس از مراکز تخصصی تعمیرات گیربکس اتوماتیک چانگان در تهران بوده که با بهترین متخصصان و بروزترین تجهیزات کار تعمیر گیربکس های اتوماتیک را انجام میدهند.

گیربکس اتوماتیک چانگان در تمامی مدل های موجود در ایران از کیفیت قابل قبولی برخوردار بوده و دوام قابل ملاحضه ای دارد.

اما همانطور که در ابتدا گفته شد باید سرویس های دوره ای آن به موقع انجام شود تا در صورت مشاهده کوچک ترین ایرادی، تعمیرات انجام شود و از بروز خرابی های بیشتر جلوگیری شود.

شما میتوانید جهت تعیین وقت تعمیرات گیربکس اتوماتیک چانگان با ما تماس بگیرید.

هزینه تعمیر گیربکس چانگان

اولین سوالی که برای بسیاری از صاحبان خودرو های چانگان جهت تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروشان پیش می آید، هزینه و قیمت تعمیرات میباشد.

واقعیت این است که نمیتوان پیش از بازدید حضوری هزینه ای برای تعمیرات اعلام کرد.

این موضوع از این جهت است که گیربکس های اتوماتیک ساختار بسیار پیچیده ای دارند و باید به صورت حضوری توسط دستگاه و متخصصان بررسی شود.

پس از کشف دقیق مشکل، ما میتوانیم قیمت را به مشتری اعلام کنید تا پس از تایید مشتری کار تعمیرات انجام شود.

در صورتی که گیربکس شما علائم مشکوکی از خود نشان داد و باید بررسی میشد، با ما تماس بگیرید تا پس از انجام هماهنگی های لازم گیربکس اتوماتیک چانگان شما را از نزدیک بررسی کنیم.