تعمیرات تخصصی گیربکس تویوتا

تعمیر گیربکس تویوتا  یکی از خدمات فوق العاده حرفه ای و تخصصی مجموعه آنلاین گیربکس می باشد. شما میتوانید جهت بازدید رایگان گیربکس اتوماتیک خودروی تویوتا یا برای تعمیرات آن با ما تماس بگیرید.

همانطور که میدانید گیربکس اتوماتیک نیازمند مراقبت و رسیدگی بیشتری نسبت به گیربکس های دنده دستی (دنده ای) دارند.

همچنین رانندگی با خودرو های اتوماتیک نیازمند رعایت نکاتیست که در صورت عدم رعایت آنها به گیربکس اتوماتیک خودرو آسیب های جدی وارد میشود.

مجموعه آنلاین گیربکس دارا بودن بهترین مهندسان و تعمیرکاران خبره میتوانند مشاوره های صحیح را جهت نگه داری خودروی شما بدهند.

همچنین در صورت خرابی گیربکس اتوماتیک خودروی تویوتای شما متخصصان ما میتوانند در سریع ترین زمان عیب آنرا تشخصی داده و کار تعمیر را شروع نمایند.

جهت رزرو وقت تعمیر گیربکس اتوماتیک تویوتا با ما تماس حاصل فرمایید.

تعمیرگاه تویوتا

تاریخچه شرکت تویوتا

تویوتا یکی دیگر از برندهای چند ملیتی ژاپنی و پرطرفدار در سراسر جهان است. مرکز فرماندهی این برند در شهر تویوتا در ژاپن واقع شده است. این برند بزرگ بیش از سه هزار ششصد کارمند در کارخانه‌هایش در کشورهای مختلف دارد.

در بین چند برند خودروسازی ژاپنی مثل سوزوکی (Suzuki) و هوندا (Honda)، تویوتا بزرگ‌ترین کمپانی خودروسازی کشورش و پس از غول فولکس واگن (Volkswagen)، دومین هیولای خودروسازی دنیا محسوب می‌شود.

تویوتا اولین کمپانی ای بود که از سال 2012، هر سال به طور متوسط بیش از 10 میلیون دستگاه ماشین تولید می‌کند. این آمار برای یک برند آسیایی آن هم در بازاری که توسط خودروهای اروپایی قبضه شده است، بسیار افتخار آمیز محسوب می‌شود.

کمپانی تویوتا در دنیای خودروهای هیبرید و الکتریکی از همه رقبا جلوتر و پیشتاز این بازار رو به رونق است. این کمپانی رهبر بازار خودروهای هیدروژن سوخت-سلولی نیز محسوب می‌شود.

در ژانویه سال میلادی جاری بود که این برند در کنار برند لاکچری لکسوس (Lexus) توانست رکورد فروش 15 میلیون دستگاه خودروی هیبریدی را بشکند.

تویوتا پریوس (Prius)، قوی‌ترین و موفق‌ترین مدل برند Toyota از خانواده خودروهای هیبرید است و تاکنون بیش از 6 میلیون دستگاه در بازار جهانی فروش داشته است.

در حال حاضر این شرکت تحت پنج برند هینو (Hino)، لکسوس، رنز (Ranz)، تویوتا و دایهاتسو (Daihatsu) به تولیدات خود ادامه می‌دهد.

سرآغاز کمپانی تویوتا

کیشیرو تویودا، شخصی بود که در سال 1937، تاسیس این برند محبوب را کلید زد.

در واقع تویودا بخشی از کسب و کار پدرش را که در ابتدا «صنایع تویوتا» نام داشت و مانند سوزوکی در زمینه بافندگی فعالیت می‌کرد را به یک خودروسازی تبدیل کرد.

جالب است بدانید که اولین محصول این برند در واقع در سال 1934 و سه سال پیش از حیات برند تویوتای فعلی تولید شد.

این محصول، موتور تیپ A نام داشت. از این رو اولین ماشین‌هایی که در این کسب و کار کوچک تولید شدند یک خودروی سواری به نام A1 و یک کامیون به نام G1 بود.

پس از گذشت یک سال، تولید مدل AA به پایان رسید و به عنوان خودرویی که از فورد (Ford) یا ماشین‌های جنرال موتور (General Motors) ارزان‌تر بود، به بازار ارائه شد.

در سال 1937، این کمپانی نوپا به عنوان یک برند مستقل از کسب و کار اولیه پدری، شروع به فعالیت کرد.

مدل‌های اولیه  تویوتا، تا حد زیادی به داج پاور واگن (Dodge Power Wagon) و شورولت (Chevrolet) شباهت دارند.

گرچه در حال حاضر این برند به به عنوان یک شرکت خودروسازی قدر شناخته می‌شود، اما هنوز در زمینه پارچه و ساخت ماشین‌های بافندگی اتوماتیک نیز فعالیت دارد.

به دلیل کمبود منابع، این کامیون‌ها تا حد امکان بسیار ساده طراحی و تولید میشدند.

پس از پایان جنگ، این کشور از لحاظ اقتصادی وارد دوران بسیار دشواری شد.

تیم تویوتا در اروپا عملکرد بسیار مناسبی داشت و با راه اندازی تشکیلات جدید، در این بازار این قاره ماندگار شد.

در سال 2018، این شرکت اعلام کرد که قصد دارد مبلغی معادل 500 میلیون دلار در زمینه خودران‌های کمپانی اوبر، سرمایه گذاری کند.

تعمیرگاه گیربکس تویوتا در مجموعه آنلاین گیربکس

مجموعه آنلاین گیربکس از مراکز تخصصی تعمیرات گیربکس تویوتا بوده که با مهندسانی ماهر و بروز ترین تجهیزات کار تعمیرات گیربکس های اتوماتیک را انجام میدهند.

میدانیم که خودرو های شرکت تویوتا از دوام فنی بسیار بالایی برخودارند و از این حیث در دنیا معروفند. اما به هر حال تمامی خودرو ها حتی خودرو های با دوامی مانند تویوتا نیاز به رسیدگی و سرویس دارند. رسیدگی یا سرویس گیربکس اتوماتیک یکی از کار هایی است که صاحب هر خودروی اتوماتیکی باید برای خودروی خود در نظر بگیرد. مجموعه ما این کار را به بهترین شکل ممکن انجام میدهد. همچنین اگر گیربکس اتوماتیک شما دچار مشکل شده میتوانید با ما تماس بگیرید تا برای تعمیرات آن سریع تر اقدام کنید.

هزینه تعمیر گیربکس تویوتا در تعمیرگاه گیربکس تویوتا

هزینه تعمیرات گیربکس اتوماتیک تویوتا یکی از آن مسائلیست که بسیاری از صاحبان خودرو های تویوتا از ما سوال میکنند. حقیقت این است که ما نمیتوانیم قبل از اینکه خودرو را بررسی کنیم به مشتریانمان قیمت یا هزینه ای اعلام کنیم. گیربکس خودرو باید حتما توسط کاشناس بازدید شود و پس از انجام بررسی های لازم قیمت و هزینه تمام شده به مشتری اعلام میگردد.

به دلیل اینکه گیربکس های اتوماتیک ساختار بسیار پیچیده ای دارند و حتما باید از نزدیک بررسی شوند هیچ امکانی از بابت قیمت دهی از طرف ما وجود ندارد. حتما باید به صورت حضوری گیربکس بررسی شود تا بتوانیم قیمت دقیقی به شما بدهیم. برای مثال ممکن است گیربکس اتوماتیک تویوتا با تعویض یک شیر برقی کاملا مانند روز اولش شود، ممکن است باز کردن کل گیربکس و بررسی اشکال و رفع آن موضوع آن حل شود. پس نمتیوان قبل از بازدید خودرو قیمت یا هزینه ای بابت تعمیر گیربکس تویوتا داد.