تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک مینی

تعمیر گیربکس اتوماتیک مینی از جمله خدمات ارائه شده توسط مجموعه آنلاین گیربکس میباشد. در صورت نیاز به تعمیرات یا بازدید رایگان گیربکس با ما تماس حاصل فرمایید.

شرکت خودروسازی مینی، یکی از برند های مطرح بریتانیایی در زمینه تولید خودرو های کراس اوور جمع و جور به شمار می آید.

این شرکت در سال ۱۹۶۹ تاسیس شد. اما تا قبل از این سال تحت مالکیت شرکت بریتیش موتور قرار داشت که از سال ۱۹۵۹ اقدام به تولید خودرو می کرد.

این برند از سال ۲۰۰۰ میلادی تحت مالکیت شرکت بی ام و درآمده و به تولید خودرو های جمع و جور شهری در کلاس کراس اوور کامپکت مشغول است.

شرکت پرشیا خودرو که نمایندگی عرضه و خدمات محصولات بی ام و را در ایران برعهده دارد، پس از محدودیت‌ های به وجود آمده در ورود محصولات لوکس به بازار کشور، تصمیم گرفت تا جهت تکمیل سبد محصولات خود، برخی مدل‌ های مینی را نیز روانه بازار ایران سازد.

در این راستا، مدل‌های کلابمن، کانتریمن و کوپر در شمارگان محدود تحت اختیار نمایندگی‌ های بی ام و جهت عرضه به مشتریان قرار گرفتند.

تعمیرات گیربکس اتوماتیک مینی به صورت تخصصی در مجموعه آنلاین گیربکس صورت میگیرد.

در صورت نیاز به تعیین وقت تعمیر گیربکس اتوماتیک مینی (کوپر، کانتریمن، کلابمن) با ما تماس حاصل فرمایید.

تاریخچه شرکت مینی

مینی یک برند اتومبیل انگلیسی است که از سال ۲۰۰۰ مالکیت آن بر عهده BMW قرار دارد.

کلمه مینی از سال ۱۹۵۹ در خودروهای مختلفی مثل آستین مینی و موریس مینی مورد استفاده قرار گرفته بود ولی در سال ۱۹۶۹ تبدیل به یک برند مجزا به نام مینی شد.

مالکیت این شرکت از سال ۱۹۵۹ تا ۱۹۶۸ به عهده شرکت بریتیش موتور کورپوریشن (BMC) بود و بین سال‌های ۱۹۶۸ تا ۱۹۸۶ زیر نظر شرکت بریتیش لیلند فعالیت می‌کرد.

از سال ۱۹۸۶ تا سال ۲۰۰۰ نیز این برند بخشی از زیرمجموعه‌های گروه روور بود.

خودروهای مینی بسیار کوچک هستند و بخشی از فرهنگ اتومبیل شده‌اند به طوری که در فیلم‌های سینمایی و سریا‌ل‌های مختلف از شغل ایتالیایی گرفته تا مستر بین از این خودرو استفاده شده است.

مینی توانست جایزه دومین خودروی قرن بیستم را کسب کند، رتبه اول به فورد مدل تی، اولین خودروی فورد تعلق گرفت.

شرکت پرشیا خودرو به مدت بیش از یک دهه در زمینه فروش و خدمات پس از فروش خودروهای BMW در ایران فعالیت دارد.

از آن جایی که گروه خودروسازی BMW شامل برند های خودرویی همچون MINI و رولزرویس می باشد، اقدام به واردات محصولات برند مینی به ایران کرده است.

در مراسمی پس از معرفی مینی بعنوان عضو جدید بازار خودروهای پریمیوم کشور، شاهد رونمایی از ۳ خودروی مینی هچ ۵ درب، مینی کلاب من و مینی کانتری من بودیم.

در حال حاضر از ۵ مدل خودرویی که مینی به بازار های جهانی عرضه می کند ۳ مدل آن وارد بازار خودرویی ایران شده است.

۲ مدل دیگر مینی هاچ بک ۳ درب و مینی کابریو در برنامه های آتی شرکت پرشیاخودرو قرار دارد.

نسخه های کلاسیک مینی حدود ۵۰ سال پیش خاطرات خوشی را از خود در ایران به جای گذشته اند و مردم کشورمان همیشه از محصولات مینی به عنوان خودروهای جذاب یاد می کنند.

پس از گذشت چند دهه، شاهد حضور رسمی این برند جذاب توسط پرشیاخودرو در ایران هستیم.

تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک مینی

تعمیرگاه تخصصی گیربکس های اتوماتیک آنلاین گیربکس، یکی از مراکز تخصصی عیب یابی و تعمیرات گیربکس اتوماتیک انواع خودرو های خارجی و داخلی میباشد.

مجموعه ما با در اختیار داشتن بروز ترین تجهیزات و پرسنلی متخصص در تعمیر انواع مدل های گیربکس اتوماتیک به خصوص گیربکس اتوماتیک خودرو های مینی، در خدمت هموطنان عزیز میباشد.

گیربکس های اتوماتیک خودرو های مینی، از تکنولوژی مشابه خودرو های بی ام و استفاده کرده و از این رو برای تمامی مهندسان ما آشنا بوده و تعمیرات آن در سریع ترین زمان صورت میگیرد.

شما میتوانید جهت تعیین وقت تعمیرات گیربکس اتوماتیک مینی با ما تماس حاصل فرمایید.

همچنین میتوانید جهت انجام سرویس های دوره ای گیربکس اتوماتیک مینی با ما هماهنگ شوید.

هزینه و قیمت تعمیرات گیربکس اتوماتیک مینی

هزینه و دستمزد تعمیرات گیربکس اتوماتیک مینی یکی از سوالات بسیار پر تکرار بین صاحبان خودرو های مینی و همچنین بسیاری دیگر از افراد میباشد.

واقعیت این است که این سوال پاسخ مشخصی قبل از بازدید و بررسی های دقیق توسط متخصص مربوطه ندارد.

یعنی ما نمیتوانیم قبل از اینکه گیربکس را از نزدیک بررسی کنیم، هزینه بابت دستمزد تعمیر آن تعیین کنیم.

متخصصان ما به صورت تلفتی میتوانند حدس هایی جهت اینکه مشکل گیربکس اتوماتیک شما از کجاست، بزنند اما برای بررسی دقیق تر نیازمند بررسی حضوری میباشد.

شما میتوانید جهت پیدا کردن مشکل اصلی گیربکس اتوماتیک خودرویتان با ما تماس حاصل فرمایید.

متخصصان ما به صورت رایگان عیب یابی های اولیه را انجام داده و بعد از اعلام هزینه و با تایید شما فرآیند تعمیرات شروع میشود.