تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک بنز

تعمیر گیربکس اتوماتیک بنز  از سری خدمات فوق تخصصی مجموعه آنلاین گیربکس بوده که زیر نظر متخصصان و مهندسان مکانیک با تجربه و ماهر صورت میگیرید. جهت تعیین وقت برای بازدید رایگان گیربکس بنز با انجام تعمیرات آن با ما تماس حاصل فرمایید.

خودرو های مرسدس بنز پیشینه طولانی در ایران دارند و از این رو نزد بسیاری از ایرانیان و همچنین بسیار از مردم دنیا محبوب میباشند.

مرسدس بنز نماد لوکس بودن، امنیت، آپشن، آسودگی و کیفیت و دوام فنی میباشد.

بنز برای طبقه بندی کردن محصولات خود از سری و کلاس های مختلفی استفاده کرده که هر کدام دارای آپشن های مختلف و متعددی میباشند.

به طور مثال کلاس S مرسدس بنز نخسه های لوکس و فول آپشن شرکت بنز بوده و از نظر امکانات بسیار اشرافی میباشند.

گیربکس های استفاده شده در خودرو های مرسدس بنز غالبا از نوع تیپ ترونیک بوده و بسیار هوشمند میباشند.

همچنین گیربکس های اتوماتیک بنز از کیفیت و دوام بالایی برخوردارند؛ هر چند که باید به طور مرتب سرویس های دوره ای آنها انجام شود تا استهلاک پایینی داشته باشند.

مجموعه آنلاین گیربکس با سالها سابقه کار و با در اختیار داشتن تیمی متخصص و خبره در زمینه تعمیرات گیربکس اتوماتیک مرسدس بنز (تمامی مدل های موجود در ایران) تبحر و مهارت بالایی دارد.

شما میتوانید جهت تعمیر گیربکس بنز خود با ما تماس بگیرید.

همچنین میتوانید جهت انجام سرویس های دوره ای گیربکس اتوماتیک مرسدس بنز خود هماهنگی های لازم جهت مراجعه حضوری را انجام دهید.

تعمیرگاه بنز

تاریخچه شرکت مرسدس بنز

تاریخچه برند مرسدس بنز شاید در میان همه برندهای مطرح خودروسازی کمی جذاب‌تر باشد، زیرا افراد زیادی در دنیا علاقمند به این برند هستند.

شرکت بنز تنها برندی است که مبدا بسیاری از اتفاقات و پیشرفت‌های حاصل شده در صنعت خودروسازی محسوب می‌شود.

کمپانی مرسدس بنز حالا 94 سال سن دارد. بنز، اولین کارخانه خودروسازی دنیا بوده و قدم‌های اولیه بنیان‌گذاری آن حتی به سال‌های قبل از پایه‌گذاری آن برمی‌گردد.

بنز چه بود و چه شد؟

مرسدس بنز (Mercedes Benz) یک برند آلمانی تبار است که در سال 1926، یعنی درست 94 سال پیش، توسط کارل بنز و گوتلیب دایملر پایه‌گذاری شد.

مرکز مدیریت این کارخانه در اشتوتگارت آلمان واقع شده است.

از همان ابتدا تاکنون محصولات این کمپانی طیف گسترده‌ای را در برمی‌گیرد چرا که تولیدات آن شامل خودروهای لوکس، ون، کامیون، اتوبوس و حتی آمبولانس هم می‌شود.

سابقه‌ی این برند محبوب به قدری درخشان است که در سال 2018، با فروش بیش از 2.31 میلیون خودروی سواری، در لیست بزرگترین تولیدکنندگان ماشین در سراسر دنیا قرار گرفت.

رسیدن به چنین جایگاهی آن هم در صنعت پر رقابت خودروسازی، کار چندان آسانی نیست.

همانطور که پیش‌تر گفته شد، پایه‌ریزی احداث این کمپانی به سال‌های پیش از1926 باز می‌گردد.

اصالت بنز، از مدل مرسدس سال 1901  Daimler-Motoren-Gesellschaft و Benz Patent-Motorwagen سال 1886 کارل بنز سرچشمه می‌گیرد.

مورد دوم به عنوان اولین اتومبیلی شناخته می‌شود که از طریق موتور سوخت داخلی حرکت می‌کرد. بنز و دایملر دو رقیبی بودند که هرگز در زندگی یک دیگر را ملاقات نکردند.

با این حال، اختراعات و تلاش‌های بی وقفه هر کدام از آن‌ها، در نهایت موجب شکل‌گیری این برند شد.

تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک مرسدس بنز
تعمیرگاه آنلاین گیربکس، یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیرات گیربکس اتوماتیک در ایران میباشد.

مجموعه ما با در اختیار داشتن بروز ترین تجهیزات و پرسنلی متخصص در تعمیر انواع مدل های گیربکس اتوماتیک به خصوص گیربکس اتوماتیک خودرو های مرسدس بنز، در خدمت هموطنان عزیز میباشد.

گیربکس های اتوماتیک شرکت ولوو از گیربکس های متداولی است که تمامی مهندسان مجموعه ما به عیب یابی و تعمیر آنها تسلط داشته و در کوتاه ترین زمان مشکل را پیدا و حل میکنند.

شما میتوانید جهت تعیین وقت تعمیرات گیربکس اتوماتیک بنز با ما تماس حاصل فرمایید.

همچنین میتوانید جهت انجام سرویس های دوره ای گیربکس اتوماتیک مرسدس بنز با ما هماهنگ شوید.

هزینه تعمیرات گیربکس بنز

هزینه و دستمزد تعمیرات گیربکس اتوماتیک مرسدس بنز یکی از سوالات بسیار پر تکرار بین صاحبان خودرو های بنز و همچنین بسیاری دیگر میباشد.

حقیقتا این سوال پاسخ مشخصی قبل از بازدید و بررسی های دقیق توسط متخصص مربوطه ندارد.

یعنی ما نمیتوانیم قبل از اینکه گیربکس را از نزدیک بررسی کنیم، هزینه بابت دستمزد تعمیر آن تعیین کنیم.

متخصصان ما به صورت تلفتی میتوانند حدس هایی جهت اینکه مشکل گیربکس اتوماتیک شما از کجاست، بزنند اما برای بررسی دقیق تر نیازمند بررسی حضوری میباشد.

شما میتوانید جهت پیدا کردن مشکل اصلی گیربکس اتوماتیک خودرویتان با ما تماس حاصل فرمایید.

متخصصان ما به صورت رایگان عیب یابی های اولیه را انجام داده و بعد از اعلام هزینه و با تایید شما فرآیند تعمیرات شروع میشود.