تعمیرات تخصصی گیربکس بورگوارد + هزینه تعمیرات و ارائه ضمانت نامه ۱۲ ماهه

تعمیر گیربکس بورگوارد از مجموعه خدمات تخصصی تعمیرات گیربکس آنلاین گیربکس بوده که زیر نظر با تجربه ترین تعمیرکاران انجام میشود.

بورگوارد یکی از شرکت های خودروساز آلمانی است که در دهه ۵۰ میلادی در اوج قدرت به سر میبرد  به طوریکه حتی از رقبای خود یعنی مرسدس بنز و بی ام و نیز پیشی گرفته بود.

سر انجام در سال ۲۰۰۵ نوه بنیان گذار بورگوارد تصمیم به احیای شرکت گرفت.

شرکت کیان موتور وارنا به عنوان نماینده انحصاری بورگوارد در ایران مشغول فعالیت است که مدل های بورگوارد BX5، بورگوارد BX7، بورگوارد BX6 و بورگوارد BX7TS را برای بازار ایران انتخاب کرده است.

مجموعه آنلاین گیربکس از مجموعه های تخصصی تعمیرات گیربکس اتوماتیک خودرو های بورگوارد در تهران و ایران میباشد.

شما میتوانید جهت تعیین وقت سرویس دوره ای یا تعمیرات گیربکس اتوماتیک بورگوارد با ما تماس حاصل فرمایید.

تاریخچه شرکت بورگوارد

بورگوارد (به آلمانی: BORGWARD) یک برند خودروسازی آلمانی است که در سال ۱۹۱۹ توسط مهندس و طراح معروف آلمانی یعنی کارل اف دبلیو بورگوارد در شهر برمن آلمان تأسیس شد.

این کمپانی که با ۲۳ هزار پرسنل یکی از مهم‌ترین کارخانجات صنعتی آلمان به‌حساب می‌آمد تا سال ۱۹۶۱ به تولید خودرو ادامه داد.

در ۲۱ مه سال ۲۰۰۵ کریستین بورگوارد، نوهٔ کارل اف دبلیو بورگوارد بنیان‌گذار این کمپانی، به همراه شریک خود کارل هایز نوس، این کمپانی با اصالت آلمانی را دوباره احیا کردند.

کریستین بورگوارد هدایت این شرکت را در دست گرفت و تمام تلاش خود را برای بازگرداندن این کمپانی به‌روزهای اوج موفقیت خود کرد.

این کمپانی به همین منظور مدیر طراحی سابق مینی (برند آلمانی زیرمجموعهٔ ب ام و)، آندرس وارمینگ را نیز جذب خود کرد تا در حوزه طراحی، کاملاً به‌روز و مطابق با سلایق حال حاضر مشتریان در جهان باشد.

علاوه بر این فیلیپ کوهن مدیر سابق بخش مهندسی کمپانی تولیدکننده خودروهای لوکس رولز-رویس موتور کارز و مدیر سابق بخش‌های متعدد کمپانی ب ام و نیز در بورگوارد به عنوان مدیر ارشد فناوری (Chief Technology Officer) این کمپانی آلمانی منصوب شد.

این تلاش‌ها و سرمایه‌گذاری‌ها در سال ۲۰۱۵ با رونمایی خودرویی با نام BX7 در نمایشگاه بین‌المللی خودروی ژنو به ثمر نشست.

به بیان کمپانی بورگوارد، این تازه شروع کار است و کمپانی آلمانی بورگوارد برای بازگشتن به اوج خود برنامه‌های بسیاری در پیش دارد و قرار است تا سال ۲۰۲۲ این کمپانی ۱۱ خودروی جدید به بازار عرضه کند.

تعمیر گیربکس بورگوارد در تعمیرگاه آنلاین گیربکس

تعمیرگاه آنلاین گیربکس، یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیر گیربکس اتوماتیک در ایران میباشد.

مجموعه ما با در اختیار داشتن بروز ترین تجهیزات و پرسنلی متخصص در تعمیر انواع مدل های گیربکس اتوماتیک به خصوص گیربکس خودرو های بورگوارد، در خدمت هموطنان عزیز میباشد.

گیربکس های شرکت بورگوارد از گیربکس های متداولی است که تمامی مهندسان مجموعه ما به عیب یابی و تعمیر آنها تسلط داشته و در کوتاه ترین زمان مشکل را پیدا و حل میکنند.

شما میتوانید جهت تعیین وقت تعمیرات گیربکس اتوماتیک بورگوارد با ما تماس حاصل فرمایید.

همچنین میتوانید جهت انجام سرویس های دوره ای گیربکس اتوماتیک بورگوارد با ما هماهنگ شوید.

هزینه تعمیرات گیربکس بورگوارد

هزینه تعمیر گیربکس بورگوارد یکی از سوالات پر تکرار از طرف صاحبان خودرو های بورگوارد میباشد.

واقعیت این است که این سوال پاسخ مشخصی قبل از بازدید و بررسی های دقیق توسط متخصص مربوطه ندارد.

یعنی ما نمیتوانیم قبل از اینکه گیربکس را از نزدیک بررسی کنیم، هزینه بابت دستمزد تعمیر آن تعیین کنیم.

متخصصان ما به صورت تلفتی میتوانند حدس هایی جهت اینکه مشکل گیربکس اتوماتیک شما از کجاست، بزنند اما برای بررسی دقیق تر نیازمند بررسی حضوری میباشد.

شما میتوانید جهت پیدا کردن مشکل اصلی گیربکس اتوماتیک خودرویتان با ما تماس حاصل فرمایید.

متخصصان ما به صورت رایگان عیب یابی های اولیه را انجام داده و بعد از اعلام هزینه و با تایید شما فرآیند تعمیرات شروع میشود.