تعمیر گیربکس ب ام و در تعمیرگاه آنلاین گیربکس

تعمیر گیربکس بی ام و از خدمات تخصصی تعمیرگاه گیربکس اتومات آنلاین گیربکس به شمار می آید. تعمیر گیربکس بی ام و در این مجموعه توسط بهترین تعمیرکاران و متخصصان گیربکس اتوماتیک صورت میگیرد. تمامی خدمات و قطعات استفاده شده برای تعمیر گیربکس بی ام و دارای گارانتی و ضمانت نامه رسمی ۶ ماهه یا ۳۰ هزار کیلومتر است که همین موضوع باعث آرامش خیال مشتری از بابت خدمات انجام شده میشود. در صورتی که گیربکس خودروی بی ام و شما دچار نقص فنی شده است، کافیست به تعمیرگاه مراجعه کنید تا پس از بازدید رایگان، مشکل و مشکلات گیربکس خودروی شما مشخص شود. پس از مشخص شدن مشکل گیربکس بی ام و و همچنین مشخص شدن هزینه تعمیرات، پس از تایید شما تعمیرات گیربکس اتوماتیک بی ام و شما آغاز میشود.

شرکت خودروسازی بی ام و یکی از کمپانی های قدیمی و یکی از قدرتمند ترین خودروسازان اروپا و همچنین جهان به شمار می آید.

مدل ها و نمونه خودرو های تولید شده توسط این غول خودرو سازی اروپایی بی شمار است.

خودرو های بی ام و در کشور ایران توسط پرشیا خودرو به بازار عرضه میشود و خدمات پس از فروش خودرو های بی ام و نیز توسط همین شرکت صورت میگیرد.

از جمله سری های معروف بی ام و BMW میتوان به مدل های سری 1، سری 2، سری 3، سری 4، سری 5، سری 6، سری 7، سری X و سری Z اشاره کرد.

خودرو های بی ام و در شمار خودرو های لوکس به بازار جهانی عرضه میشود و از این رو نسبت به سایر خودرو های دیگر قیمتهای بالاتری دارند.

تعمیرات گیربکس اتوماتیک بی ام و برای مهندسان مجموعه آنلاین گیربکس یکی از تعمیرات متداول بوده که در سریع ترین زمان ممکن انجام میشود.

شما میتوانید جهت تعیین وقت تعمیرات و سرویس گیربکس اتوماتیک خودرو های BMW با ما تماس حاصل فرمایید.

تعمیرگاه بی ام و

تعمیر گیربکس بی ام و در تهران تعمیرگاه آنلاین گیربکس

تعمیر گیربکس بی ام و سری 1

بی ام و سری ۱ از جمله محصولات بی ام و در سگمنت C یا به عبارتی دیگر کامپکت کوچک شرکتی است. این خودرو از سال ۲۰۰۴ تا همین زمان در حال تولید است. بی ام و سری ۱ را به عنوان جانشینی برای سری ۳ کامپکت قرار داد. تا کنون سه نسل از بی ام و سری 1 روانه بازار شده است. یکی از نکات قابل توجه بی ام و سری ۱ این است که ارزرانترین خودروی تولید شده توسط این شرکت به شمار می آید. بی ام و سری ۱ در نسخه های هاچبک، کوپه و کروک نیز تولید و عرضه میشود.

بی ام و سری 1 در بازار بین المللی با پیشرانه های متفاوتی عرضه میشود. پرشیا خودرو به عنوان نماینده رسمی بی ام و در ایران دو نسخه بی ام و 120i و 125i را برای بازار انتخاب کرده است. هر دو نسخه بی ام و سری 1 از یک پیشرانه ۲ لیتری چهار سیلندر بهره میبرند. اما تفاوت این دو نسخه اینجاست که در نسخه 120i موتور توانایی تولید ۱۸۴ اسب بخار و ۲۷۰ نیوتن متر گشتاور را داشته و نسخه 125i میتواند ۲۲۴ اسب بخار و ۳۱۰ نیوتن متر گشتاور را دارد.

گیربکس های استفاده شده در هر دو نسخه ۸ سرعته تیپ ترونیک بوده که نیروی موتور را به چرخ های جلو منتقل میکنند.

تعمیر گیربکس بی ام و سری 1 (بی ام و 120i و بی ام و 125i) در تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک آنلاین گیربکس توسط بهترین تعمیرکاران و متخصصان گیربکس بی ام و صورت میگیرد. در صورتی که احساس میکنید گیربکس بی ام و شما دچار مشکل شده است، کافیست به تعمیرگاه ما مراجعه کنید تا با یک ویزیت رایگان مشکل و مشکلات گیربکس خودرویتان مشخص شود. پس از مشخص شدن مشکل و حدود هزینه تعمیرات گیربکس بی ام و شما، پس از تایید تعمیرات، فرآیند تعمیرات گیربکس خودروی شما آغاز میشود.

تعمیر گیربکس بی ام و سری 2

بی ام و سری 2 جزو تازه ترین محصولات کمپانی بی ام و به شمار می آیند که از سال ۲۰۱۴ به بازار معرفی شدند. بی ام و سری ۲ در مدل های مختلفی عرضه شده است تا بتواند تمامی مخاطبان هدف خود را راضی کند. سری ۲ در مدل های کوپه، کانورتیبل، مینی ون و مینی ون با طول زیاد عرضه شده است.

بی ام و سری ۲ در ایران بیشتر در نسخه کوپه، پایش به خیابان ها باز شده است. به طور کلی تعداد خیلی محدودی از بی ام و سری ۲ توسط پرشیا خودرو به کشور وارد شده است.

بی ام و سری 2 در نسخه 220i از یک پیشرانه ۲ لیتری توربو شارژ ۴ سیلندر بهره میبرد که میتواند ۱۸۴ اسب بخار و ۲۷۰ نیوتن متر گشتاور نیرو تولید کند. در بی ام و 220i از یک گیربکس ۸ سرعته شیفت ترونیک استفاده شده است که نیروی موتور را به چرخ های عقب منتقل میکند. شتاب این کوپه آلمانی 7.2 ثانیه بوده و حداکثر سرعت آن ۲۳۰ کیلومتر بر ساعت است. چنین موتور قدرتمندی در هر ۱۰۰ کیلومتر تنها ۵.۹ لیتر بنزین مصرف میکند که بسیار عدد مناسبی است.

گیربکس بی ام و سری ۲ یکی از گیربکس های بسیار پیشرفته است که تعمیرات آنها نیاز به تجربه و تخصص بالایی دارد. تعمیرگاه تخصصی گیربکس آنلاین گیربکس یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیر گیربکس بی ام و در ایران است که انواع گیربکس های بی ام و را به صورت تخصصی عیب یابی و تعمیر میکند. در صورتی که گیربکس خودروی بی ام و شما دچار مشکل شده است، کافیست به تعمیرگاه ما مراجعه کنید تا پس از مشخص شدن ایراد گیربکس و حدود هزینه آن، تعمیرات گیربکس بی ام و شما آغاز شود.

تعمیر گیربکس بی ام و سری 3

بی ام و سری ۳ یکی از محصولات کمپانی بی ام و است که به عنوان یک خودروی کوچک و اسپرت شناخته میشود. این خودرو طی ۶ نسل متوالی از سال ۱۹۷۵ میلادی تا کنون تولید و عرضه شده است. این سری از خودروی بی ام و در مدل های مختلفی از جمله سدان، کوپه، کانورتیبل یا کروک، استیشن و هاچبک به بازار عرضه شده است. بی ام و سری 3 عنوان پر فروش ترین مدل کمپانی بی ام و را یدک میکشد؛ بطوری که ۳۰ درصد از فروش کمپانی بی ام و از مدل سری ۳ میباشد.

در حال حاضر جدیدترین بی ام و سری ۳ در ایران بی ام و 320i است. بی ام و 320i از یک پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری توربوشارژ بهره میبرد که میتواند ۱۸۴ اسب بخار و ۲۷۰ نیوتن متر گشتاور نیرو تولید کند. این خودرو از یک گیربکس ۸ سرعته شیفت ترونیک با کنترل هوشمند استفاده کرده که نیروی موتور را به چرخ های عقب منتقل میکند.

تعمیر گیربکس بی ام و سری 3 یکی از کار های بسیار تخصصی است که هر تعمیرکاری توانایی تعمیر آنها را ندارد. بدلیل تکنولوژی بسیار پیشرفته ای که طی ساخت این گیربکس ها صورت گرفته، تعمیرات آنها نیز باید توسط تعمیرکاران متخصص بی ام و انجام شود. تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک آنلاین گیربکس یکی از مراکز تخصصی “تعمیر گیربکس بی ام و” بشمار می آید. در صورتی که گیربکس خودروی شما دچار مشکل یا نقص فنی شده است، کافیست به تعمیرگاه آنلاین گیربکس مراجعه کنید تا پس از انجام یک ویزیت رایگان مشکل و مشکلات اصلی گیربکس شما مشخص شود. پس از مشخص شدن مشکلات گیربکس بی ام و شما و حدود هزینه تعمیرات، تعمیرات گیربکس اتوماتیک شما صورت میپذیرد.

تعمیر گیربکس بی ام و سری 4

بی ام و سری 4 یکی از سری خودرو های بی ام و است که عرضه آن در ایران در اواخر سال ۲۰۱۴ عرضه شد. بی ام و سری ۴ در مدل های کوپه، کروک و گرن کوپه عرضه شده است. در ایران نسخه 428i این سری برای بازار انتخاب شده است که از نظر فنی بسیار چالاک بوده و قابلیت های اسپرت زیادی دارد. علاوه بر این ویژگی سری ۴ طوری طراحی شده است که رانندگی راحتی را با آن تجربه خواهید کرد و هیچ مشکل در مسیر های طولانی احساس نخواهید کرد. بی ام و 428i (مدل گرن کوپه) از یک پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری بهره میبرد که این موتور توانایی تولید ۲۴۵ اسب بخار با گشتاور ۳۲۰ نیوتن متر است که عطش سرعت و شتاب زیاد را در هر راننده ای سیراب خواهد کرد. این نسخه به یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک تیپ ترونیک مجهز است که نیروی تولید شده توسط این پیشرانه را به چرخ ها عقب منتقل میکند. صفر تا صد این خودروی آلمانی ۶.۳ ثانیه برآورد شده است و حداکثر سرعت ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت نیز برای این خودرو پیشبینی شده است. چنین خودرویی با این مشخصات تنها ۶.۳ لیتر در هر صد کیلومتر به صورت ترکیبی مصرف میکند که این خود باعث شگفتی است.

گیربکس استفاده شده در بی ام و سری ۴ یا همان بی ام و 428i گرن کوپه یک گیربکس ۸ سرعته تیپ ترونیک است که قابلیت تعویض دستی را به راننده میدهد. همچنین برای تعویض راحتتر دنده ها از پدال شیفتر پشت فرمان استفاده شده است که کار تعویض دنده را بسیار آسان میکند. گیربکس ۸ سرعته بی ام و سری ۴ یکی از گیربکس های بسیار با کیفیت است که به راحتی دچار آسیب یا مشکل نیمشود. اما مانند تمامی خودرو ها، گیربکس های اتوماتیک نیز پس از مدتی کار کردن نیاز به انجام سرویس های دوره ای دارند تا بتوانند برای مدت طولانی کار کنند. در صورتی که در انجام سرویس های دوره ای گیربکس بی ام و خود کوتاهی کنید، هزینه های بسیار سرسام آوری را باید بابت تعمیر گیربکس بی ام و خود پرداخت کنید. پس بهتر است قبل از بروز مشکلات جدی برای گیربکس اتوماتیک خودروی خود به فکر رسیدگی به آنها باشید.

تعمیر گیربکس بی ام و سری ۴ یکی از خدمات تخصصی تعمیرگاه آنلاین گیربکس است که توسط بهترین تعمیرکاران و متخصصان گیربکس اتوماتیک تهران انجام میشود. در صورتی که گیربکس بی ام و شما دچار مشکل شده است، کافیست به تعمیرگاه ما مراجعه کنید تا پس از ویزیت رایگان مشکل و مشکلات آن شناسایی شود و حدود هزینه تعمیرات نیز مشخص شود. در صورتی که تعمیر گیربکس بی ام و خود را به ما بسپارید، پس از اتمام کار یک گارانتی ۶ ماهه یا ۳۰ هزار کیلومتر به صورت رسمی و کتبی دریافت خواهید کرد. ما آنقدر به کار خود اطمینان داریم که اگر هر مشکلی برای گیربکس خودروی شما پیش آمد، بدون قید و شرط تعمیرات مجدد آنرا بدون دریافت ریالی هزینه، انجام میدهیم.

تعمیر گیربکس بی ام و سری 5

بی ام و سری 5 (در این قسمت راجب تیپ 528i توضیح میدهیم) به عنوان یکی از پر طرفدار ترین محصولات بی ام و شناخته میشود. آخرین نسل بی ام و سری ۵ در ایران با کد اتاق F10 شناخته میشود که در کلاس E سگمنت یا خودرو های بزرگ در طبقه بندی خودرو های اروپایی قرار میگیرد. تولید این کلاس از خودرو های بی ام و به سال ۱۹۷۲ میلادی باز میگردد.

مشخصات فنی بی ام و 528i به شرح زیر است :

بی ام و برای این تیپ از سری 5 از یک پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری مجهز به توربوشارژ استفاده کرده که توانایی تولید ۲۴۵ اسب بخار با حداکثر گشتاور ۳۵۰ نیوتن متر است که برای این خودروی ۱.۷ تنی عدد مناسبی است. این خودرو محور عقب بوده و نیروی موتور توسط یک گیربکس ۸ سرعته تیپ ترونیک به چرخ های عقب منتقل میشود. مصرف سوخت این سدان لوکس آلمانی به صورت ترکیبی ۶.۵ لیتر در هر صد کیلومتر است که مصرف سوخت پایینی محسوب میشود. صفر تا صد بی ام و 528i حدود ۶ ثانیه بر آورد شده است و حداکثر سرعت آن ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت میباشد.

تعمیر گیربکس بی ام و BMW سری 5 (بی ام و 528i) به عنوان یکی از خدمات تخصصی تعمیرات گیربکس بی ام و در مجموعه آنلاین گیربکس شناخته میشود. در صورتی که گیربکس اتوماتیک بی ام و سری 5 شما دچار مشکل شده است، میتوانید به تعمیرگاه ما مراجعه کنید تا پس از ویزیت رایگان، مشکل یا مشکلات گیربکس بی ام و و حدود هزینه تعمیرات آن مشخص شود. در انتهای تعمیرات گیربکس بی ام و شما، از طرف مجموعه یک گارانتی ۳۰ هزار کیلومتری یا ۶ ماهه دریافت میکنید. در صورتی که گیربکس بی ام و شما بعد از تعمیرات همچنان دچار مشکل بود، ما بدون دریافت ریالی هزینه تعمیرات گیربکس خودروی شما را مجددا انجام میدهیم.

تعمیر گیربکس بی ام و سری 6

خودروی بی ام و سری 6 یکی از جذابترین سری های بی ام و است که تا کنون ۴ نسل از آن وارد بازار ایران شده است. تولید این سری از بی ام و به سال ۲۰۰۳ بازمیگردد. این خودرو تا کنون در مدل بدنه های کوپه، سدان و کانورتیبل عرضه شده است تا سلیقه تمامی مخاطبان خاص خود را در بر گرفته باشد.

تیپ های موجود بی ام و سری ۶ در ایران شامل تیپ 640i و 650i میباشد که از نظر فنی تفاوت های با یک دیگر دارند. در ابتدا قصد داریم تا راجب مشخصات فنی بی ام و 640i توضیح دهیم.

مشخصات فنی بی ام و سری 6 (تیپ 640i)

بی ام و 640i از یک پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری توربوشارژ بهره میبرد. این پیشرانه میتواند حداکثر قدرت ۳۲۰ اسب بخار با گشتاور ۴۵۰ نیوتن متر تولید کند. نیروی موتور توسط یک گیربکس ۸ سرعته استپ ترونیک به چرخ های عقب منتقل میشود تا این خودرو را به حرکت در بیاورد. حداکثر سرعت این خودروی باواریایی به ۲۵۰ کیلومتر در ساعت محدود شده است. مصرف سوخت این آلمانی عضلانی به صورت ترکیبی ۷.۸ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است که با وجود چنین موتور قدرتمندی، دارای مصرف سوخت مناسبی است.

مشخصات فنی بی ام و سری 6 (تیپ 650i)

تیپ 650i بی ام و اما کمی متفاوت تر از برادر کوچکتر خود است. در این نسخه ما شاهد استفاده از پیشرانه ۸ سیلندر ۴.۴ لیتری توربوشارژ هستیم که میتواند قدرتی معادل ۴۵۰ اسب بخار و گشتاور ۶۵۰ نیوتن متر تولید کند که از هر نظر عدد های وحشتناکی هستند. این هیولای آلمانی صفر تا صد کیلومتر بر ساعت را تنها در ۴.۶ ثانیه طی میکند که شتاب فوق العاده وحشتناکی محسوب میشود. با توجه به چنین موتور غولی، مصرف سوخت آن به صورت ترکیبی تنها ۸.۸ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است که واقعا عدد بی نظیری برای این خودرو است. گیربکس استفاده شده در این خودرو تفاوتی با تیپ 640i نداشته و همان گیربکس ۸ سرعته استپ ترونیک است که نیروی موتور را به چرخ های عقب منتقل میکند.

تعمیرات گیربکس بی ام و سری ۶ (BMW 640i, BMW 650i)

گیربکس های ساخته شده توسط بی ام و از کیفیت و تکنولوژی بسیار بالایی برخوردارند؛ به همین سبب به راحتی دچار مشکل نمیشوند. اما همانطور که میدانید خودرو ها دارای قطعات مصرفی بیشماری هستند که باید پس از مدتی آنها را تعمیر یا تعویض کرد. گیربکس بی ام و سری 6 هم از این قاعده مستثنی نیست و باید پس از مدتی برخی از قطعات آن تعمیر یا تعویض شوند. در صورتی که این کار در زمان مناسب صورت نگیرد میتواند مشکلات زیادی را برای گیربکس خودروی شما بجود بیاورد.

در صورتی که گیربکس بی ام و شما دچار مشکل شد، کافیست به تعمیرگاه ما مراجعه کنید تا پس از ویزیت رایگان، مشکل یا مشکلات گیربکس خودرویتان مشخص شود. پس از مشخص شدن ایراد گیربکس بی ام و شما حدود هزینه تعمیرات آن نیز مشخص شده تصمیم گیری را برای شما آسان تر میکند. در صورتی که ما تعمیرات را انجام دهیم، در انتها به شما مشتری عزیز یک گارانتی رسمی ۶ ماهه یا ۳۰ هزار کیلومتری اعطا میکنیم تا از هر حیث خیالیتان بابت خدمات انجام شده راحت باشد. در صورتی که پس از انجام تعمیرات، مشکل گیربکس خودروی شما همچنان رفع نشده بود، کافیست خودرو را نزد ما آورید تا ما بدون دریافت کوچک ترین هزینه ای تعمیرات مجدد را برای گیربکس بی ام و شما انجام دهیم.

تعمیر گیربکس بی ام و سری 7

بی ام و سری 7 عنوان سدان فوق لوکس و مجلل کمپانی بی ام و را یدک میکشد. این خودرو به معنای واقعی کلمه توانسته مفهوم لاکچری و تشریفاتی را به رخ بکشد. اولین نسل از این سدان در سال ۱۹۷۷ به تولید رسید. در حال حاضر ۶ نسل از این سری بی ام و تولید شده است که نسل پنجم آن و به صورت خیلی محدود نسل ششم آن به خیابان های کشور راه یافته اند. مشتریان این خودرو، ثروتمندان ایرانی هستند که میخواهند یک کشتی مجلل چهار چرخ را در داشته باشند. نسل پنجم این خودرو بیشتر در تیپ 740i درقالب مدل های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۲ به دست مشتریان ایرانی رسید. پس از قانون ممنوعیت واردات خودرو های بیشتر از ۲۵۰۰ سی سی دیگر شاهد ورود بی ام و سری 7 نبودیم. میرسیم به سال ۲۰۱۷ که بی ام و سری ۷ با موتور ۲ لیتری توربوشارژ مجوز ورود به کشور را دریافت کرد و توانست به سرعت دل مشتریان ثروتمند ایرانی را به دست بیاورد. بی ام و سری ۷ که به صورت محدود به کشور وراد شد، تنها در تیپ 730li به دست مشتریان رسید.

این کشتی لوکس آلمانی بر خلاف مدل های قبل از خود از یک موتور حجیم استفاده نکرده است. بی ام و سری ۷ تیپ 730li تنها با موتور پایه به کشور راه پیدا کرده است. پیشرانه استفاده شده در این خودرو یک موتور چهار سیلندر ۲ لیتری توربو شارژ است که میتتواند حداکثر ۲۵۸ اسب بخار نیرو همراه با گشتاور ۴۰۰ نیوتن متری تولید کند. این کشتی لوکس آلمانی از یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک همراه با کنترل هوشمند عرضه شده است که نیروی موتور را به دیفرانسیل عقب منتقل میکند. صفر تا صد این خودرو ۱۸۰۰ کیلویی حدود ۶.۳ ثانیه بوده که رقمی قابل قبول برای این خودرو محسوب میشود. مصرف سوخت این خودرو با توجه به حجم موتور آن بسیار مناسب بوده به طوریکه تنها ۶.۲ لیتر در هر صد کیلومتر مصرف میکند.

تعمیر گیربکس بی ام و سری 7 (بی ام و 730li، بی ام و 740li، بی ام و 750li) یکی از کارهای تخصصی ای است که توسط تعمیرکاران و مهندسان خبره مجموعه آنلاین گیربکس انجام میشود. در صورتی که گیربکس اتوماتیک بی ام و سری 7 شما دچار مشکل شده است، کافیست به تعمیرگاه ما مراجعه کنید، تا مشکل یا مشکلات گیربکس و همچنین حدود هزینه تعمیرات آن مشخص شود. در صورتی که ما در خدمت شما باشیم پس از پایان تعمیرات، گارانتی ۳۰ هزار کیلومتری یا ۶ ماهه به شما اعطا میگردد که تضمینی بابت خدمات ارائه داده شده باشد.

تعمیرات گیربکس اتوماتیک بی ام و

تعمیرگاه آنلاین گیربکس، یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیرات گیربکس اتوماتیک در ایران میباشد.

مجموعه ما با در اختیار داشتن بروز ترین تجهیزات و پرسنلی متخصص در تعمیر انواع مدل های گیربکس اتوماتیک به خصوص گیربکس اتوماتیک خودرو های بی ام و، در خدمت هموطنان عزیز میباشد.

گیربکس های اتوماتیک شرکت بی ام و از گیربکس های متداولی است که تمامی مهندسان مجموعه ما به عیب یابی و تعمیر آنها تسلط داشته و در کوتاه ترین زمان مشکل را پیدا و حل میکنند.

شما میتوانید جهت تعیین وقت تعمیرات گیربکس اتوماتیک بی ام و با ما تماس حاصل فرمایید.

همچنین میتوانید جهت انجام سرویس های دوره ای گیربکس اتوماتیک بی ام و با ما هماهنگ شوید.

هزینه تعمیر گیربکس بی ام و

هزینه و دستمزد تعمیر گیربکس بی ام و یکی از سوالات بسیار پر تکرار بین صاحبان خودرو های بی ام و و همچنین بسیاری دیگر میباشد.

واقعیت این است که این سوال پاسخ مشخصی قبل از بازدید و بررسی های دقیق توسط متخصص مربوطه ندارد. یعنی ما نمیتوانیم قبل از اینکه گیربکس را از نزدیک بررسی کنیم، هزینه بابت دستمزد تعمیر آن تعیین کنیم.

متخصصان ما به صورت تلفتی میتوانند حدس هایی جهت اینکه مشکل گیربکس اتوماتیک شما از کجاست، بزنند اما برای بررسی دقیق تر نیازمند بررسی حضوری میباشد.

شما میتوانید جهت پیدا کردن مشکل اصلی گیربکس اتوماتیک خودرویتان با ما تماس حاصل فرمایید.

متخصصان ما به صورت رایگان عیب یابی های اولیه را انجام داده و بعد از اعلام هزینه و با تایید شما فرآیند تعمیرات شروع میشود.